Newsy 13.08.2020 5 minut

Zwyciężczyni konkursu oh!so imPerfect przed obiektywem profesjonalnego fotografa. Zobacz efekty!

Jak ten czas leci … pod koniec maja ogłosiliśmy konkurs oh!so imPerfect, w ramach którego uczestniczki mogły wygrać sesję marzeń, a dziś możemy pochwalić się jej efektami. Warunkiem konkursu było nadesłanie fotografii, pokazującej prawdziwe kobiece oblicze – „Kim naprawdę jesteś”. Nagrodę główną zgarnęła Daria Goraus-Głowania. Zdjęcia, które powstały podczas sesji, robią ogromne wrażenie. Nie można wręcz od nich oderwać wzroku. Zobaczcie same, jak pięknie wyszły!

Oczywiście sesja zdjęciowa nie udałaby się bez sztabu profesjonalistów:

  • Kasi Marcinkiewicz fotografki, mającej już ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych kampanii, lookbooków, sesji wizerunkowych, reklamowych, portretów i reportaży. Była ekskluzywnym fotografem Ich Wysokości Króla i Królowej Holandii podczas wizyty w Warszawie oraz wizyty Księcia Edwarda. Publikuje w Vogue.pl, Warsaw Business Journal, Business Woman&Life, Gala, Forbes Woman.
  • Heli Walczyńskiej, która zadbała o fryzurę modelki. Właścicielka salonu z Halahair. Można ją opisać jednym słowem – artystka. Czesze gwiazdy do programów telewizyjnych, na festiwale, do sesji zdjęciowych. Jako pierwsza w Polsce zrobiła szkolenie z pixeli w renomowanej szkole Xpresion Creativos. Prowadzi szkolenia fryzjerskie z niekonwencjonalnych technik zaplatania włosów. 
  • Oli Lewandowskiej wizażystki związanej ze swoją z branżą od 10 lat. Z wykształcenia kosmetolog i technik sztuk plastycznych. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, reklamach, programach TV. Na stałe współpracuje z Roksaną Węgiel i Sanah.
  • Marki Just Paul odpowiadała za stylizacje podczas sesji zdjęciowej. Jej ubrania kochają gwiazdy i fashionistki. Just Paul to niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja, które w połączeniu z dzianinami wysokiej jakości kreują nowy wymiar casualowego stylu.
  • Marki MOKOBELLE, która zapewniła piękną biżuterię zaczerpniętą ze stylu boho. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziła boho na polski rynek biżuterii i od wielu lat ozdobne kolczyki, naszyjniki i bransoletki podbijają serca kobiet. 

A oto efekty sesji zdjęciowej. Podziwiajcie razem z nami!  

Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Zwyciężczyni konkursu oh!so imPerfect Daria Goraus-Głowania
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Sesja zdjęciowa oh!so imPerfect
Redakcja

Wierzymy, że warto działać bez pośpiechu i z uważnością! W Oh!sokiddy nie idziemy na skróty. Nie znajdziesz tu przypadkowych treści. W artykułach piszemy o tym, co naprawdę ważne. Nie piszemy o nowych ciuchach gwiazd czy cenach wózków, jakimi wożą swoje dzieci. Dowiesz się za to, co czuje Twoje dziecko po powrocie z przedszkola lub szkoły, jak funkcjonują rodziny patchworkowe, jak pomóc młodej mamie.

Kobieta

Zostaw komentarz