Pomagamy
Warszawskiemu zoo!

ZWIERZAKI SĄ NAJLEPSZYMI PRZYJACÓŁMI DZIECI

Decyzją dzieci zaadoptowaliśmy małpkę kapucynkę z Warszawskiego Zoo. Wybrana przez dzieci małpka Kidy jest pod stałą opieką oh!sokiddy. Pokrywamy koszty związane z jej żywieniem, dostarczamy smakołyki i zabawki. Jeśli zachoruje zadbamy o opiekę weterynaryjną. Dbamy, żeby była zdrowa i szczęśliwa. Małpkę Kidy możecie odwiedzać codziennie w Warszawskim Zoo. Jej zdjęcia znajdziecie także na naszych kanałach social.

Przyjaciele dzieci

MOTYWY ZWIERZĘCE

Zwierzaki są najlepszymi przyjaciółmi dzieci,
przyjaznymi nauczycielami i kompanami.


Najmłodsze dzieci uczą się wydawania dźwięków właściwych dla poszczególnych gatunków, z pasją kolorują zwierzęce obrazki, dowiadują się jak wielki i zachwycający jest świat, w którym żyje tak wiele egzotycznych, różnorodnych i wspaniałych zwierząt.

Nie ulega wątpliwości, że żaden inny świat nie jest tak blisko maluchom jak ten należący do zwierząt. Wybierając dowolny produkt z motywem zwierzęcym, na pewno sprawisz swojemu dziecku radość.

WYBRANE DLA CIEBIE

Planety,
gwiazdy i galaktyki

MOTYWY KOSMICZNE

Dzieci uwielbiają wszystko to co tajemnicze

budzące wyobraźnię, niezbadane. Motywem, który wyjątkowo mocno działa na ich wyobraźnie jest kosmos. Maluchy marzą o podboju odległych galaktyk, gwiazdkach z nieba i lotach rakietą. Kosmiczne produkty są zatem doskonałym motywem prezentów dla dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Bo kto powiedział, że dziewczynka nie może zostać astronautką?

WYBRANE DLA CIEBIE

POZNAJ NASZE
BESTSELLERY