Oh!so kiddy 25.07.2020 5 minut

Zabawki do piasku i wody dla najmłodszych plażowiczów. Jakie wybrać?

Sezon kąpielowy już otwarty. Najwyższa pora, aby zrobić szybki przegląd zabawek do piasku i wody, które zajmą Twojego malucha podczas wakacyjnego odpoczynku. A Tobie Mamo pozwolą cieszyć się chwilą relaksu nad morzem, jeziorem, czy nawet przy basenie. Oto propozycje najlepszych zabawek plażowych dla dzieci w każdym wieku, które zapewnią im mnóstwo frajdy.

Zabawki do piasku – wakacyjny must have

Każdy rodzic wie, że wyjście na plażę wymaga pakowania jak na co najmniej tygodniową wyprawę. Zmieszczenie wszystkich rzeczy do plecaka lub torby plażowej graniczy z cudem. Do tego zabawki mogą nieco narobić bałaganu przez piasek, które rozsypuje się dosłownie wszędzie.

Najgorzej, jeśli w tej samej torbie masz jeszcze jedzenie! Właśnie na takie okazje warto zakupić sobie ogromny worek Play&Go, który możesz w dowolnym miejscu rozłożyć razem z zabawkami, a po całym dniu na plaży po prostu zwinąć. Ten worek posłuży Twoim dzieciom za koc, na którym spokojnie mogą się bawić bez obawy, że znajdą gdzieś śmieci lub szło. 

PLAY & GO WOREK OUTDOOR ZABAWA
PLAY & GO WOREK OUTDOOR ZABAWA

Nauka pływania i zabawy w wodzie – niezbędny gadżet

Niezależnie od tego, czy to Ty zabrałaś dzieci na plażę, czy dzieci zabrały Ciebie – wybraliśmy najlepsze hity na to lato na plażę, aby zapewnić Ci miłą zabawę. Przede wszystkim trzeba skupić się na bezpiecznej zabawie w wodzie. Podstawą tego jest oczywiście nauka pływania, która nie może się odbyć bez pomocy z prawdziwego zdarzenia.

Jest nim tęczowe, duże koło, na którym dziecko zarówno odpocznie, jak i nauczy się pierwszych podejść w wodzie. Dzięki jasnej, wielokolorowej grafice koło naprawdę wygląda jak prawdziwa galaretka, a jej kształt i wymiary sprawiają, że jest ono wygodne. To jest idealny produkt na cały dzień spędzony nad wodą!

BESTWAY, KÓŁKO DO NAUKI PŁYWANIA, TĘCZOWA WSTĄŻKA
BESTWAY, KÓŁKO DO NAUKI PŁYWANIA, TĘCZOWA WSTĄŻKA

Zabawki do piasku, które uwielbiają dzieci

Koparki, buldożery, wywrotki i wszystko, co jest duże i pozwoli na przewożenie, kopanie i zabawę z piaskiem! Oczywiście najbardziej popularna jest koparka, którą też nazywa się spychaczem. Takich pojazdów mogą używać dzieci już od pierwszego roku życia, dzięki czemu nie ma obaw, że posiadają one drobne części. Nie można jednak mówić o koparce, nie wspominając o samochodzie z przyczepą! W końcu gdzieś załadunek na piaskową budowlę z koparki musi zostać przewieziony. Baw się z dzieckiem godzinami, przekopując całą plażę w poszukiwaniu zaginionych skarbów.

MOCHTOYS, SAMOCHÓD ACTIVE Z PRZYCZEPĄ CICHE KOŁA, NIEBIESKI
MOCHTOYS, SAMOCHÓD ACTIVE Z PRZYCZEPĄ CICHE KOŁA, NIEBIESKI

O czym warto pamiętać?

Zabawki do piasku są świetną zabawą, ale mają również reputację słabej jakości. Jeśli często wybierasz się na plażę, sprawdź, z jakich materiałów zostały wykonane, by nie zawieść zepsutą zabawką małego plażowicza na godzinę przed wyjściem.

Jest szansa, że będziesz już dźwigać ze sobą mnóstwo rzeczy w drodze na plażę. Dodanie kilku nieporęcznych plastikowych zabawek nic nie pomoże. Poszukaj lekkich zabawek, które można napompować na miejscu, lub takich, które łatwo otrzepać z piasku!

Julia Mądraszewska

Dziecko wewnątrz i na zewnątrz - od zainteresowań, poprzez wygląd. Tylko dowód osobisty informuje, że jest „dorosła”, choć Panie w sklepie nie wierzą, że taki mały osobnik to rocznik '96. Z wykształcenia technik elektroradiolog, z zawodu człowiek od wszystkiego i niczego. Studentka socjologii cyfrowej na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie miłośniczka Nintendo, kotów, podcastów o morderstwach i masła orzechowego.

Kobieta

Zostaw komentarz