Zabawa 18.05.2020 5 minut

Zabawki do wody, które z kąpieli zrobią przygodę

Czy są wśród Was mamy, których dzieci boją się wody i kąpieli unikają jak ognia? Mamy dla Was rozwiązanie! Wybraliśmy zajmujące zabawki do wody, które odwrócą uwagę dziecka i zamienią kąpiel w przygodę!

1. Karuzel sensoryczna Kwiatki, Yookidoo, cena: 119 zł

Karuzela sensoryczna marki Yookiddoo wszechstronnie oddziałuje na zmysły dziecka i niezawodnie zajmuje uwagę maluszka. Silnik napędza obrotowe kwiatki, które delikatnie rozchlapują wodę, a karuzela gra spokojną melodię (można regulować poziom głośności). Plusem tej zabawki jest to, że można używać jej zarówno w wanienkach dla niemowląt, jak i w pełnowymiarowych wannach. Jej montaż jest szybki i łatwy.

YOOKIDOO, KARUZELA SENSORYCZNA KWIATKI
YOOKIDOO, KARUZELA SENSORYCZNA KWIATKI

2. Odrzutowa kaczka strażak, Yookidoo, cena: 109 zł

Odrzutowa kaczka po nakręceniu będzie śmigać szybko w wannie. Zabawka wyposażona jest w bogaty zestaw akcesoriów, dzięki którym dziecko może kaczkę przebierać. Wszystkie dodatki schowasz w wygodnym pojemniku, który pełni też rolę kubeczka do przelewania.

YOOKIDOO, ODRZUTOWA KACZKA STRAŻAK
YOOKIDOO, ODRZUTOWA KACZKA STRAŻAK

3. Wyścig kaczuszek do kąpieli, Yookidoo, cena: 139 zł

To genialna zabawka zasilana bateriami, która zaciąga wodę i wprawia fontannę w ruch. Dzięki temu przy każdej kąpieli rozpoczyna się wyścig kaczek. W zestawie są 4 różne kaczuszki, a każda inaczej „pluje” wodą.

YOOKIDOO, WYŚCIG KACZUSZEK DO KĄPIELI
YOOKIDOO, WYŚCIG KACZUSZEK DO KĄPIELI

4. Zestaw kubeczków kąpielowych do zabawy, Tiny Love, cena: 37,99 zł

Czasem proste zabawki sprawdzają się najlepiej. W zestawie znajdują się cztery kubeczki Tiny Love w różnych kolorach, ze spiralnym wzorem. Każdy kubeczek ma dziurki na szczycie, dzięki którym dziecko może bawić się w przelewanie.

TINY LOVE, ZESTAW KUBECZKÓW KĄPIELOWYCH DO ZABAWY
TINY LOVE, ZESTAW KUBECZKÓW KĄPIELOWYCH DO ZABAWY

5. Zestaw zabawek do kąpieli, Tiny Love, cena: 84 zł

Jeśli Twoje dziecko obawia się wody, to ten zestaw przyjaciół kąpielowych pozwoli mu oswoić się z kąpielą. Każdemu zwierzakowi możecie nadać imiona i bawić się wspólnie układając historyjki w wannie. Zabawki można napełnić wodą i pryskać z radością.

Zobacz także: Jak wyciszyć dziecko przed snem? Niezawodne patenty mam

TINY LOVE, ZESTAW ZABAWEK DO KĄPIELI
TINY LOVE, ZESTAW ZABAWEK DO KĄPIELI

6. Mata do wanny, Boon, cena: 77 zł

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko czuło się bezpiecznie w wannie zadbaj o to, by się nie ślizgało. Pomoże Ci w tym mata do wanny Boon, którą mocujesz za pomocą przyssawek. Matę możesz zawiesić za hak i wygodnie przechowywać w łazience.

BOON, MATA DO WANNY, RIPPLE
BOON, MATA DO WANNY, RIPPLE
Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, redaktor z pasji, ale przede wszystkim Mama szalonej Hani i Partnerka Adama. Na co dzień przekonuje kobiety, że nie muszą kochać swojego ciała, by je szanować. Propaguje Pozytywną Dietetykę, która pozwala nauczyć się zdrowego podejścia do jedzenia bez poczucia winy. Przy pomocy słowa przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia, tak, by trudne zagadnienia stały się dla wszystkich zrozumiałe. Prywatnie uwielbia snookera, muzykę elektroniczną i wszystko, co ma kokosowy zapach.

Przedszkolak (3-6 lat)