Zabawa i edukacja 26.11.2019 5 minut

Recenzja zabawek z małą Wandzią!

Zobacz, jakie zabawki przypadły do gustu małej Wandzi, która na naszym planie zdjęciowym świetnie się bawiła i…stawiała pierwsze kroki. Poszukaj inspiracji na prezent dla rocznego dziecka. Co wybrała Wandzia, a co Jej mama?

1. Skrzynia aktywności, Scratch-scratch, cena: 209,99 zł

Skrzynia aktywności pobudza kreatywność i zachęca do odkrywania. Na każdej ściance dziecko znajdzie inny rodzaj zadania do wykonania. Na szczycie znajduje się pętla z kolorowymi zwierzakami. Po bokach kostki dziecko odkryje labirynt dla zwierzątek, lusterko, ruchome kółka z uchwytem oraz puzzle z motywem przyjaznej sowy. Zabawka uczy rozpoznawania kolorów i logicznego myślenia.

SCRATCH SCRATCH, SKRZYNIA AKTYWNOŚCI
SCRATCH SCRATCH, SKRZYNIA AKTYWNOŚCI

2. Magnetyczna rakieta drewniana, Janod, cena: 149 zł

Wandzia zakochała się w tej rakiecie! Wykonany z drewna pojazd składa się z pojedynczych, kolorowych klocków. Ułożenie ich w prawidłowej kolejności sprawia, że cała rakieta trzyma się w całości dzięki magnesom spajającym elementy. W środku pojazdu czeka dodatkowa niespodzianka – uroczy króliczek.

JANOD, RAKIETA DREWNIANA MAGNETYCZNA MARCHEWKA Z KRÓLIKIEM
JANOD, RAKIETA DREWNIANA MAGNETYCZNA MARCHEWKA Z KRÓLIKIEM

Przeczytaj także: 4 pomysły na kreatywne zabawy z wykorzystaniem zabawek outdoor

3. Króliczek Honey Bunny, Alilo, cena: 293, 99 zł

Ten króliczek najbardziej przypadł do gustu mamie Wandzi. Honey Bunny świeci delikatny światłem i kojącym kłosem czyta bajki lub śpiewa piosenki. Zabawka może także emitować tzw. „biały szum” – uspokajający, jednostajny dźwięk. Króliczek Honey Bunny umożliwia także nagranie bajki opowiadanej głosem mamy!

4. Łańcuch do wózka Lemur George, Liliputiens, cena: 99 zł

Łańcuch do wózka zawiera w sobie różnorodne elementy, które przyciągają uwagę dziecka. Najmłodsi znajdą tu lusterko, uroczego lwa, części szeleszczące i miłe w dotyku, tasiemki. Łańcuch można przyczepiać także do łóżeczka, fotelika samochodowego czy po prostu zawieszać w dowolnym miejscu z zaczepem.

LILLIPUTIENS, ŁAŃCUCH DO WÓZKA WIELOFUNKCYJNY, LEMUR GEORGE
LILLIPUTIENS, ŁAŃCUCH DO WÓZKA WIELOFUNKCYJNY, LEMUR GEORGE

5. Piramida edukacyjna Farma 2, Scratch-scratch, cena: 69,99 zł

Duża wieża składająca się z 10 poręcznych, lekkich i bezpiecznych klocków pozwoli nawet najmłodszym dzieciom tworzyć niesamowite budowle. Klocki ustawione jeden na drugim mają aż 107 cm. Każda strona klocka to inny element edukacyjny. Dzięki nim dziecko przyswaja nazwy zwierząt, cyfry czy słownictwo związane z jedzeniem (warzywa i owoce).

SCRATCH SCRATCH, PIRAMIDA EDUKACYJNA FARMA 2 (10 ELEMENTÓW)
SCRATCH SCRATCH, PIRAMIDA EDUKACYJNA FARMA 2 (10 ELEMENTÓW)
Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, redaktor z pasji, ale przede wszystkim Mama szalonej Hani i Partnerka Adama. Na co dzień przekonuje kobiety, że nie muszą kochać swojego ciała, by je szanować. Propaguje Pozytywną Dietetykę, która pozwala nauczyć się zdrowego podejścia do jedzenia bez poczucia winy. Przy pomocy słowa przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia, tak, by trudne zagadnienia stały się dla wszystkich zrozumiałe. Prywatnie uwielbia snookera, muzykę elektroniczną i wszystko, co ma kokosowy zapach.

Starszak (1-3 lat)