Zabawa i edukacja 14.04.2020 5 minut

Doświadczona mama porównała jeździki 3w1 na każdą kieszeń!

Jak zachęcić dziecko do ruchu? Każdy maluch zakocha się w kolorowych, wygodnych i wielofunkcyjnych jeździkach. Dagmara Chmielewska, doświadczona mama, wzięła pod lupę 3 różne modele, które łączą w sobie funkcję jeździka, rowerka biegowego i hulajnogi. Zobacz film!

Droga Mamo, jeśli nie chcesz inwestować oddzielnie w rowerek biegowy, hulajnogę i jeździk postaw na sprzęt 3 w 1, który rośnie i zmienia się razem z Twoim dzieckiem. Wszystkie pojazdy zaprojektowane są tak, by cieszyć oko dziecka, mają wytrzymałe, kauczukowe, świecące (!) koła. Przyznaj, że sama chciałabyś się na takim przejechać!

Na żaden z jeździków typu 3 w 1 nie wydasz fortuny. Dagmara przetestowała na Was sprzęt z 3 różnych półek cenowych.

Scooter Lille Star, Milly Mally, cena: 169 zł

Scooter Lille Star Milly Mally to propozycja na każdą kieszeń. Na początkowym etapie przygody z tym jeździkiem jego rączka przymocowana jest z tyłu, dzięki czemu rodzic może pchać sprzęt, a dziecko podziwiać świat.

Wraz ze wzrostem zdolności motorycznych dziecka Scooter Lille Star zamienia się w rowerek biegowy z siedziskiem, a następnie w hulajnogę (rączkę można przełożyć do przodu).

Pojazd jest lekki, zwrotny i solidny. Rączka ma 3 stopniową regulację.

MILLY MALLY, SCOOTER LITTLE STAR
MILLY MALLY, SCOOTER LITTLE STAR

Evo 3 w 1, Globber, cena: 299 zł

Ten jeździk 3 w 1 dosłownie rośnie razem z dzieckiem. Podobnie, jak poprzednik, spełnia funkcję jeździka, rowerka biegowego i hulajnogi.

Rowerek ma 2 stopniową regulację siedziska i 3 stopniową regulację kierownicy. Tylne koło wyposażone jest w hamulec w postaci błotnika.

Dodatkowo w pojeździe Evo 3 w 1 Globber masz możliwość zablokowania skręcania poprzez wciśnięcie guzika znajdującego się z przodu. Model ten wyróżnia także wygodna kierownica typu „moto”.

Globber Evo 3 w 1 to marzenia każdego małego kierowcy!

GLOBBER, HULAJNOGA, ROWEREK BIEGOWY 3-KOŁOWY EVO 4W1
GLOBBER, HULAJNOGA, ROWEREK BIEGOWY 3-KOŁOWY EVO 4W1

Hulajnoga Scooter T1, Smart Trike, cena: 377 zł

Hulajnoga Scooter T1 Smart Trike, w przeciwieństwie do modeli Milly Mally i Globber, ma tylko dwie funkcje – rowerka biegowego i hulajnogi. Jednak trzeba przyznać, że w produkcie tym każdy szczegół jest przemyślany!

Propozycja od Smart Trike wyróżnia się opatentowanym systemem T-lock, który pozwala na stopniowe zdobywanie umiejętności w kierowaniu pojazdem. Na początku kierownica jest całkowicie zablokowana, co ułatwia maluchowi stabilną jazdę. W kolejnym etapie można wyłączyć T-lock i pozwolić dziecku przejąć większą kontrolę nad pojazdem.

Smart trike ma poliuretanowe koła i uroczą torebkę na drobiazgi Twojego skarba, którą dziecko może przyczepić z przodu pojazdu.

SMART TRIKE, HULAJNOGA SCOOTER

Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, redaktor z pasji, ale przede wszystkim Mama szalonej Hani i Partnerka Adama. Na co dzień przekonuje kobiety, że nie muszą kochać swojego ciała, by je szanować. Propaguje Pozytywną Dietetykę, która pozwala nauczyć się zdrowego podejścia do jedzenia bez poczucia winy. Przy pomocy słowa przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia, tak, by trudne zagadnienia stały się dla wszystkich zrozumiałe. Prywatnie uwielbia snookera, muzykę elektroniczną i wszystko, co ma kokosowy zapach.

Starszak (1-3 lat)