Zabawa 25.05.2020 5 minut

Kultowe zabawki, którą zajmą Twoje dziecko na dłużej niż 15 minut

Masz ochotę na chwilę dla siebie? Wybraliśmy kultowe zabawki, które są stworzone do tego, by cieszyć, bawić i zająć dziecko na dłużej niż 15 minut. Zobacz, w co warto zainwestować!

1. Puzzle Mapa Świata, Mudpuppy, cena 87 zł

Te puzzle to pomysłowe połączenie zabawy, relaksu, skupienia i edukacji. Autorką tej nietypowej mapy świata jest Sol Linero z Buenos Aires, która sprytnie połączyła elementy wiedzy o zwierzętach, zwyczajach i zabytkach na kolorowej mapie świata. Dzięki tej zabawce już kilkulatek jest w stanie przyswoić informacje z dziedziny geografii czy zoologii dopasowane do jego możliwości.

MUDPUPPY, PUZZLE MAPA ŚWIATA
MUDPUPPY, PUZZLE MAPA ŚWIATA Z ELEMENTAMI W KSZTAŁCIE BUDYNKÓW I ZWIERZĄT

2. Klocki Plus-Plus Mini w neonowych barwach, cena: 106,99 zł

Duńskie klocki Plus-Plus pozwalają na tworzenie budowli płaskich i przestrzennych, które ogranicza jedynie wyobraźnia dziecka. Łatwy sposób łączenia sprawia i przyciągające wzrok neonowe kolory to dodatkowy atut tego zestawu.

KLOCKI PLUS-PLUS, MINI NEON
KLOCKI PLUS-PLUS, MINI NEON

3. Rzutki magnetyczne Kosmos, Scratch, cena: 104,99 zł

Zagrać w rzutki bez narażenia ścian na dziury? Z magnetycznymi rzutkami Scratch to możliwe. W kolorowych rzutkach ukryty jest magens, który po celnym rzucie, w odpowiednim miejscu przyczepia się do tablicy. Dwie wersje tarczy dodatkowo urozmaicają grę. Gra jest bezpieczna dla dzieci, żadne elementy nie są ostro zakończone.

SCRATCH, RZUTKI MAGNETYCZNE KOSMOS
SCRATCH, RZUTKI MAGNETYCZNE KOSMOS

4. Puzzle patyczki, magiczne jednorożce, Mudpuppy, cena: 72 zł

To nietypowa forma puzzli składająca się z 24 patyczków, która łączą się w 6 różnych, 8-elementowych obrazków. Dla ułatwienia puzzle mają kolorowe podkładki, dzięki którym łatwiej jest dopasować elementy do siebie. Puzzle dedykowane są dziewczynkom od 3 lat. To bardzo dobry wybór na początek przygody z puzzlami. Układanka jest prosta, dlatego nie wywoła frustracji dziecka.

MUDPUPPY, PUZZLE PATYCZKI MAGICZNE JEDNOROŻCE
MUDPUPPY, PUZZLE PATYCZKI MAGICZNE JEDNOROŻCE

5. Króliczek Honey Bunny, Alilo, cena: 293,99 zł

Króliczek Honey Bunny to kultowa zabawka, która uczy angielskiego, odtwarza kołysanki, nagrywa uspokajający głos mamy. Zwierzak ma świecące, silikonowe uszy, które młodsze dzieci mogą bezpiecznie gryźć. Wieczorami króliczek ukoi dziecko odtwarzając „biały szum”.

ALILO, KRÓLICZEK HONEY BUNNY, RÓŻOWY

5. Króliczek Smart Bunny, Alilo, cena: 199 zł

Smart Bunny to młodszy brat Honey Bunny przeznaczony dla mniejszych dzieci. Króliczek rozpoznaje kolory i uczy ich nazewnictwa po angielsku. Zabawka odtwarza spokojne melodie, a także pełni rolę interaktywnej grzechotki.

ALILO, KRÓLICZEK SMARTY BUNNY, RÓŻOWY
ALILO, KRÓLICZEK SMARTY BUNNY, RÓŻOWY
Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, redaktor z pasji, ale przede wszystkim Mama szalonej Hani i Partnerka Adama. Na co dzień przekonuje kobiety, że nie muszą kochać swojego ciała, by je szanować. Propaguje Pozytywną Dietetykę, która pozwala nauczyć się zdrowego podejścia do jedzenia bez poczucia winy. Przy pomocy słowa przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia, tak, by trudne zagadnienia stały się dla wszystkich zrozumiałe. Prywatnie uwielbia snookera, muzykę elektroniczną i wszystko, co ma kokosowy zapach.

Przedszkolak (3-6 lat)