Zabawa 14.04.2020 6 minut

Przyjazne lampki nocne, które ułatwiają dziecku zasypianie

Usypianie dla wielu dzieci to trudny moment. Dziecięca wyobraźnia podpowiada straszne scenariusze, kreuje nieistniejące potwory. Z tym problemem zmierzyła się Dagmara, której obaj synowie boją się ciemności. Zobacz przyjazne lampki, które ułatwiają zasypianie.

Projektor Krab Cody, Zazu, cena: 199 zł

Krab Cody to nie tylko lampka, to wielofunkcyjny, magiczny projektor. Każde dziecko pokocha tego towarzysza zasypiania, który ma niezwykłe moce. Co potrafi Cody?

  • wyświetla na suficie animacje fal oceanu i pływających w nim rybek,
  • odtwarza relaksujące dźwięki fal oceanu, bicia serca lub kołysanki.

Projektor zamienia pokój Twojego dziecka w podwodną krainę. Cody ma wbudowany, 3 stopniowy program usypiania, który trwa w sumie 30 minut i wraz z czasem zmniejsza nasilenie oświetlenia i dźwięków.

Krab reaguje także na płacz maluszka i ponownie uruchamia uspokajające projekcie i dźwięki. To niezastąpiony pomocnik w usypianiu!

ZAZU, CODY PROJEKTOR OCEAN KRAB
ZAZU, CODY PROJEKTOR OCEAN KRAB

Fay Rex Otis lampa ścienna, Zazu, cena: 249 zł

Ta lampka to propozycja dla nieco starszych dzieci. Jej funkcje zachwycą każdego malucha! Lampkę uruchamia się poprzez machnięcie ręką. Jeśli zamontujesz ją blisko łóżka dziecka, to obudzony maluch sam będzie mógł ponownie uruchomić lampkę – wystarczy, że poruszy rączką.

Przeczytaj także: Otulacz dla noworodka – czy faktycznie jest potrzebny?

Bezdotykowo reguluje się także natężenie światła przytrzymując rękę pod czujnikiem ruchu. Lampka zapewnia oświetlenie w 8 różnych wersjach kolorystycznych (nawet multikolor!). Ten model wyłącza się automatycznie po 20-45 minutach. W zestawie znajdziesz także 3 niewielkie, pluszowe maskotki, które dodatkowo ocieplają lampę i sprawiają, że staje się przyjacielem dziecka.

ZAZU, FAY REX OTIS LAMPA ŚCIENNA
ZAZU, FAY REX OTIS LAMPA ŚCIENNA

Lampka nocna Pandzia Wandzia, Zoocobo, cena: 299 zł

Pandzia Wandzia to ujmująca lampka nocna typu cotton ball (ale znacznie większa niż w standardowych łańcuchach). Choć Wandzia nie może pochwalić się technologicznymi nowinkami, to jej niewątpliwym atutem jest przyjazny wygląd i ciepłe światło.

Lampka staje się towarzyszem zasypiania, który zawsze jest blisko i zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa. Oświetlenie marki Zoocobo świetnie prezentuje się w pokoju dziecięcym.

ZOOCOBO, LAMPKA NOCNA, PANDZIA WANDZIA
ZOOCOBO, LAMPKA NOCNA, PANDZIA WANDZIA
Barbara Dąbrowska-Górska

Dietetyk z powołania, redaktor z pasji, ale przede wszystkim Mama szalonej Hani i Partnerka Adama. Na co dzień przekonuje kobiety, że nie muszą kochać swojego ciała, by je szanować. Propaguje Pozytywną Dietetykę, która pozwala nauczyć się zdrowego podejścia do jedzenia bez poczucia winy. Przy pomocy słowa przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia, tak, by trudne zagadnienia stały się dla wszystkich zrozumiałe. Prywatnie uwielbia snookera, muzykę elektroniczną i wszystko, co ma kokosowy zapach.

Niemowlę (0-1 lat)