Zabawa 17.07.2020 5 minut

Oryginalny i funkcjonalny plecak dziecięcy!

Nic nie przypomina o powrocie do przedszkola i szkoły bardziej, niż zakup nowego plecaka! Trudno jest jednak znaleźć taki, który pomieści wszystkie pudełka na jedzenie, książki, zeszyty i milion drobiazgów, które Twój maluch musi koniecznie ze sobą wziąć. Zresztą to samo tyczy się plecaków, które zabierzecie ze sobą na spacery i wycieczki. Taki plecak dziecięcy musi być lekki, pojemny, bezpieczny i oczywiście ładny. 

Zobacz, jak wiele jest wzorów!

Małpki, jednorożce, pandy, liski i tygryski – nie jestem w stanie opisać ilości zwierzątek, które dostępne są w sklepie oh!sokiddy. Marek, które oferują takie plecaki jest wiele:

Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność! Te plecaki mają jednak wiele cech wspólnych:

  • pojemna komora główna,
  • regulowana kieszeń z siatki,
  • czasem izolowana przednia kieszeń, aby utrzymać przekąski i lunch w odpowiedniej temperaturze.

Podszewka jest wykonana z łatwego do czyszczenia materiału, więc żadne rozlanie nigdy nie jest kłopotliwe! A gdy już wybierzesz plecaczek, pamiętaj o wpisaniu imienia swojego malucha na plakietce wewnątrz, aby w razie zguby łatwo można było go odnaleźć! 

GRIMINI, PLECAK W KSZTAŁCIE DINOZAURA – T-REX

Podróżuj bezpiecznie 

Przez lata podróżowania zrozumiałyśmy, że łatwiej jest nosić plecak niż przeciągać torby na kółkach przez lotniska, schody ruchome i brukowane ulice. To samo zdanie mają nasze dzieci. Uwielbiamy podróżować z plecakiem i myślę, że każda mama, która była zmuszona nieść 5 różnych toreb, foliowych siatek i walizek uważa tak samo!

Przeczytaj także: 6 gadżetów niezastąpionych w podróży z małym dzieckiem

Jeśli masz małe dziecko oczywiście będziesz musiała zadbać o jego bezpieczeństwo. Na lotniskach, dworcach i ruchliwych ulicach nie jest to łatwe zadanie. Dlatego opracowane zostały jedyne w swoim rodzaju plecaki wyposażone w “smycze bezpieczeństwa”. Pozwolą one dziecku bezpiecznie się wybiegać, jednocześnie nie dopuszczając do wybiegnięcia malca na ulicę czy oddalenia się od rodziców.

SKIP HOP, PLECAK BABY ZOO PSZCZOŁA

Kup praktyczny i oryginalny plecak dziecięcy, taki, którego pozazdroszczą dziecku koledzy i koleżanki.

Julia Mądraszewska

Dziecko wewnątrz i na zewnątrz - od zainteresowań, poprzez wygląd. Tylko dowód osobisty informuje, że jest „dorosła”, choć Panie w sklepie nie wierzą, że taki mały osobnik to rocznik '96. Z wykształcenia technik elektroradiolog, z zawodu człowiek od wszystkiego i niczego. Studentka socjologii cyfrowej na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie miłośniczka Nintendo, kotów, podcastów o morderstwach i masła orzechowego.

Przedszkolak (3-6 lat)

Zostaw komentarz