Newsy 02.08.2020 3 minuty

Nowy cykl wywiadów w Oh!sokiddy „Wspieramy polskie marki. Poznaj naszych twórców”

Jest to idealny czas, by zaprosić Was z przyjemnością na interesujący cykl rozmów w ramach akcji „Wspieramy polskie marki. Poznaj naszych twórców”. Co tydzień będziemy publikować wywiad z właścicielami polskich marek, którzy zdradzą nam, jak kreowali i rozwijali swoje biznesy, skąd czerpali inspiracje do tworzenia wyjątkowych produktów, co fajnego sprzedają oraz z jakim odbiorem spotkały się ich oferty na rynku.  

Ruszamy już jutro, tak na dobry początek tygodnia. Cykl otwiera rozmowa z Magdaleną Nahurską, założycielką marki Ajdacho. Opowiada ona o swojej fascynacji piórami, która z czasem przerodziła się w pomysł na biznes. Jeśli jesteście ciekawi, jak Magdalena Nahurska budowała swoją markę, to zachęcamy do przyjemnej lektury.

Rozmówcy kolejnych wywiadów pozostaną naszą słodką tajemnicą, która mamy nadzieję, że mile Was zaskoczy w najbliższych tygodniach.

Bądźcie z nami, będzie naprawdę miło!

Oh!sokiddy – kim jesteśmy?

Jesteśmy platformą sprzedażową, która działa kompleksowo w segmencie produktów dla dzieci i mam. Obecnie skupiamy się na wspieraniu lokalnych, niszowych marek w obszarze marketingu i sprzedaży.

Pierwszego lipca uruchomiliśmy marketplace, którego celem jest wsparcie polskich marek. Stworzyliśmy nowe miejsce w sieci dla twórców wytwarzających oryginalne produkty dla mam i dzieci. Nasza platforma pozwoli im stanąć w jednym szeregu z uznanymi polskimi i zagranicznymi markami oraz konkurować z asortymentem sklepów w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Redakcja

Wierzymy, że warto działać bez pośpiechu i z uważnością! W Oh!sokiddy nie idziemy na skróty. Nie znajdziesz tu przypadkowych treści. W artykułach piszemy o tym, co naprawdę ważne. Nie piszemy o nowych ciuchach gwiazd czy cenach wózków, jakimi wożą swoje dzieci. Dowiesz się za to, co czuje Twoje dziecko po powrocie z przedszkola lub szkoły, jak funkcjonują rodziny patchworkowe, jak pomóc młodej mamie.

Kobieta

Zostaw komentarz